WIĘKSZA PRZEZIERNOŚĆ Folia Vue

PRODUKT INTELIGENTNA FOLIA LCD o większej przezierności

Folia OPTITEC VUE działa podobnie jak Optitec Clear: wykorzystuje warstwę ciekłokrystaliczną, która zmienia swoje właściwości optyczne. Ciekłe kryształki w folii zmieniają przezierność szkła niemal natychmiast po przyłożeniu napięcia: szyba staje się przezroczysta. Cechą odróżniającą folię Optitec Vue od Optitec Clear jest większa przezierność tej pierwszej, wynosząca 91%. Dzięki tej właściwości, produkt jeszcze bardziej upodabnia się do szkła. Przepuszcza też więcej światła słonecznego, co może mieć duże znaczenie w naturalnie ciemniejszych wnętrzach. 

Folię Optitec VUE aktywuje się za pomocą impulsu elektrycznego, uruchamianego dimmerem bądź pilotem: po naciśnięciu jednego guzika staje się przezroczysta. Folię można łatwo zintegrować z systemami automatyki domowej, zyskując jeszcze większą kontrolę nad kształtem przestrzeni biurowej.

Niezależnie od zmiany transparentności folia charakteryzuje się stałą, wysoką przepuszczalnością światła, co ma niebagatelne znaczenie w strefie klimatycznej, w której znajduje się Europa. Folia zapewnia także izolacyjność termiczną, słoneczną i akustyczną, pomagając utrzymać pożądaną temperaturę, natężenie słonecznego światła i wysoki komfort korzystania z danego wnętrza. VIEW VUE!

 

Zestawienie parametrów technicznych folii o zwiekszonej przezierności – Optitec Vue

Back to Top
Zamknij Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.