Kim jesteśmy O nas

O NAS OPTITEC POLSKA

Optitec to firma, która powstała z potrzeby stworzenia nietuzinkowego produktu gwarantującego prywatność. Współczesne przestrzenie, w których każdy z nas przebywa na co dzień, rządzą się swoimi prawami – nasze wymagania względem nich stale rosną. Folia Optitec to produkt, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Idea inteligentnej foli to połączenie najwyższej jakoś produktu z gwarancją prywatności i funkcjonalności przestrzeni.

onas
0
Realizacji
0
metrów folii

Inteligentna folia Nowy wymiar prywatności

Folia Optitec to nowoczesne rozwiązanie gwarantujące szeroki zakres zastosowań projektowych we wnętrzach zarówno komercyjnych jak i prywatnych. Folia LCD to zaawansowany technologicznie produkt, zmieniający swoją przezierność pod wpływem przyłożonego napięcia. Innowacyjne rozwiązanie będące częścią technologii smart home wpisuje się w wizję nowoczesnego zarządzania przestrzenią. Bez wątpienia idealnie sprawdza się jako element nadający wnętrzu prywatny charakter i indywidualny design. Rozwiązanie to dopełnia również, każdą przestrzeń szkoleniową ponieważ doskonale sprawdza się w formie ekranu projektowego. Optitec to innowacyjna folia, którą za pomocą pilota lub dimmera można zmienić z przeziernej na nieprzezierną.

Jak to działa Zmiana przezierności

Folia Optitec to folia adhezyjna, które można kleić na różnego typu przeszkleniach nie ingerując w ich konstrukcję. Sprawia to, że nasza folia nie tylko doskonalne sprawdza się w planowanych realizacjach, ale również przy tych istniejących, w których klient chce zastosować efektowne zmiany na rzecz uzyskania większej prywatności.

Precyzja wykonania Jak docinamy folię

Jako jedyni w Polsce posiadamy specjalistyczny sprzęt dzięki któremu, każde cięcie wykonujemy dokładniej, a każde zlecenie szybciej. Nasz stół to urządzenie pisiadające dwa superostre noże tnące obsługiwane za pomocą pneumatycznych suwnic. Naszym atutem jest również wyspecjalizownay personel oraz nieustannie przeprowadzane testy nowych produktów.

Back to Top
Zamknij Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.