Colorplus Folia Colorplus

PRODUKTFolia colorplus

Folia Optitec Colorplus to pierwsza folia dekoracyjna, oferowana przez markę Optitec. Jest to folia samoprzylepna barwiona w masie, którą stosować można w reprezentatywnych miejscach: wszędzie tam, gdzie istotny jest wymiar estetyczny wnętrza, z akcentem położonym na kolor.

Folia Optitec Colorplus nadaje się do aplikacji na oknach, drzwiach, ścianach, meblach itp. Folia barwiona w masie jest dostępna w kilku standardowych kolorach. Folie tego typu znajdują zastosowanie w miejscach, w których istotne jest zachowanie prywatności bez wpływu na otwartą architekturę pomieszczenia, przy jednoczesnym swobodnym przepływie światła.

Co do zasady folie dekoracyjne sprawdzą się w każdym projekcie wnętrza, gdzie w aranżacji przestrzeni projektant postawi na kolor. Produkt znajdzie zastosowanie w salach konferencyjnych, w oknach biurowych, szklanych gablotach jako element dekoracyjny wnętrz naklejony na szklanych drzwiach, frontach mebli itp. Zgodnie z prostym równaniem, gdzie OPTITEC COLOR+ = HIGH COMFORT

Zestawienie parametrów technicznych folii o zwiekszonej przezierności – Folia Colorplus

Back to Top
Zamknij Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.