O nas

O nas

Optitec to firma, która powstała z potrzeby stworzenia nietuzinkowego produktu gwarantującego prywatność. Współczesne przestrzenie, w których każdy z nas przebywa na co dzień, rządzą się swoimi prawami – nasze wymagania wzglę¬dem nich stale rosną. Folia Optitec to produkt, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszch klientów. Idea inteligentnej foli to połączenie najwyższej jakoś produktu z gwarancją pry¬watności i funkcjonalności przestrzeni.

Nowy wymiar prywatności

Folia Optitec to nowoczesne rozwiązanie gwarantujące szeroki zakres zastosowań projektowych we wnętrzach zarówno komercyjnych jak i prywatnych. Folia LCD to zaawansowany technologicznie produkt, zmieniający swoją przezierność pod wpływem przyłożonego napięcia. Innowacyjne rozwiązanie będące częścią technologii smart home wpisuje się w wizję nowoczesnego zarządzania przestrzenią. Bez wątpienia idealnie sprawdza się jako element nadający wnętrzu prywatny charakter i indywidualny design. Rozwiązanie to dopełnia również, każdą przestrzeń szkoleniową ponieważ doskonale sprawdza się w formie ekranu projektowego. Optitec to innowacyjna folia, którą za pomocą pilota lub dimmera można zmienić z przeziernej na nieprzezierną.

Precyzja cięcia

Jako jedyni w Polsce posiadamy specjalistyczny sprzęt dzięki któremu, każde cięcie wykonujemy dokładniej, a każde zlecenie szybciej. Nasz stół to urządzenie pisiadające dwa superostre noże tnące obsługiwane za pomocą pneumatycznych suwnic.
Naszym atutem jest również wyspecjalizownay personel oraz nieustannie przeprowadzane testy nowych produktów.
Folia Optitec to nowoczesne rozwiązanie gwarantujące szeroki zakres zastosowań projektowych we wnętrzach zarówno kome

Napisz do nas

14 + 11 =

Dane teleadresowe

Adres biura

ul. Karola Olszewskiego 19C,
25-663 Kielce

Godziny pracy biura

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00